BOOM… ja ongi sügis!

Sügis toob ikka meieni uued algused, uued tegevused ja eesmärgid. Mida Sina sel aastal uut ette võtad? Antud postituses ma teen natukene trennijuttu ehk mida sügisega ette võtan.

Nii kahju kui ka pole lõpetame septembriga suvise kaalulangetusgrupi treeningud ning anname ruumi uutele tulijatele. Suvine punt oli megatore! Saab niisama jutustada, kõvasti trenni teha ja päevastest tegemistest ning võitudest/kaotustest muljetada. 3 kuud läks ikka MEGAkiiresti. Kindlasti Sa mõtled, et noh, kuidas neil siis läks? Viimane kaalmine tuleb alles 2. septembril, aga seni on tulemused järgmised (esimene kaalumine oli juuni keskel):

  • Merit: 97,6kg – 89,5kg
  • Eveli: 80,0kg . 75,6kg
  • Merike: 73,2kg – 70,2kg

Ehk tulemus on tegelt MEGA! Tõesti, ma ikka ütlen neile vahel, et mõelge, kui oleksite sügisel alustanud, siis oleks ALLES nüüd alguses.  Eriti hea meel on Meriti üle – Eveli kord ütles ka talle, et “mõtle, enne lähenesid sajale, nüüd juba varsti 80-le!“.

Suvisest grupist inspireerituna võtan vastu väljakutse ja alustan oktoobris toitumisalast kursust Precision Nutrition koolitajatelt. Tegemist on e-õppega ja kursus kestab 12 kuud… seega wish me luck! Tulemusena loodan jõuda veelgi enamate inimesteni ja aidata elukvaliteeti natukenegi parandada, alustades trennist ja toitumisest. Praegu on muidugi samuti hea baas, aga mõelda siis, mis järgmise aasta oktoobriks on?!

Ehk siis.. suvine kursus saab läbi, ALUSTAME SÜGISTEGA! Tervelt KOLM gruppi alustab septembri keskpaigast. Kui sul on mõni lisakilo, siis loe tähelepanelikult.. ja kui pole, siis jaga infot tuttavale. 🙂

Alustavad kaalulangetusgrupid MyFitness Mustamäe ja Balti Jaama Turg spordiklubides!

Programmide kestus: 5.09 – 29.11.2019

Grupiga ootan liituma kõiki neid, kes soovivad:

  • langetada kehakaalu ja muuta oma kehakoostist;
  • treenida ohutult ja eesmärgipäraselt;
  • saada tervisliku ja tasakaalustatud toitumise baasteadmised;
  • treenida lõbusas ja motiveerivas seltskonnas personaaltreeneri pilgu all!

Varalõunane grupp MyFitness Balti Jaama turul:

K: 11.45-12.45

R: 11.45-12.45

Hilislõunane grupp MyFitness Mustamäe klubis:

K: 14.30-15.30

R: 14.30-15.30

Õhtune grupp MyFitness Mustamäe klubis:

T: 18.30-19.30

N: 18.30-19.30

Lisainfot tegemiste ja hindade kohta saad veel SIIN! Programmiga liitumiseks ja küsimuste korral kirjuta: kristiina.lauri@myfitness.ee

MUIDE! Õhtune grupp on tegelikult täis.. küll aga kui saame soovijad kokku, siis teeme ühe õhtuse grupi veel, algusajaga 19.30!

Kui Sa mõtled, et “ah, ma peaks, aga ei viitsi trenni minna“, siis see grupiteema on just Sinule. Sest kui oled kokku leppinud ja noh, raha ka maksnud, siis ega naljalt pooleli jäta, eks? Ole valmis, saab nalja, saab palju trenni ja lähme jõuludele kergemalt vastu!

PS. Kui Sa aga soovid personaalset lähenemist, siis septembris saad 7x personaaltreeningute paketile lisaks 1 treeningu tasuta. Pane kiri pealkirjaga “7=8” teele juba TÄNA, sest antud pakkumisi jätkub 5-le paketi ostjale ja info kuulutan FB lehel alles septembris välja! Antud paketi treeningud tuleb ära kasutada 3 kuu jooksul, seega saab soovi korral võtta rahulikult ja kohtuda 1x nädalas Sinule sobival ajal.

Treeningud toimuvad nii eesti, inglise kui vene keeles.

 

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.